© 2018 by Ruud Saro

Uurrooster

2019 - 2020

Wijzigingen mogelijk

Maandag:

 

            Terlinden:

                        18u00 – 19u00: Hedendaags 1 (14+)              

                        19u00 – 20u00: Hedendaags 2 (18+)                

                        20u00 – 21u00: Hip Hop 2 (Na selectie)                      

                        21u00 – 22u00: Hip Hop 3 (Na selectie)                       

 

 

Dinsdag:

 

            Rode Loop zaal 1:

                        16u30 – 17u20: Kleuterdans 1 (1ste kleuterklas) 

                        17u20 – 18u10: Kleuterdans 2 (2e  kleuterklas)  

                        18u10 – 19u00: Kleuterdans 3 (3e kleuterdans)

                        19u00 –  20u00: Funky Jazz 4 (12+)

 

            Rode Loop zaal 2:

                        16u30 – 17u20: Dansinitiatie (1ste leerjaar)

                        17u20 – 18u10: Funky jazz 2 (3e, 4e leerjaar)    

                        18u10 – 19u00: Funky Jazz 1 (2e leerjaar)          

                        19u00 – 20u00: Funky jazz 3 (5e, 6e leerjaar)  

 

 

Woensdag

 

            Terlinden:

17u30 – 18u20: Klassiek Ballet 1 (8+)             

18u20 – 19u10: Klassiek Ballet 2 (12+)                

19u10 – 20u10: Klassiek Ballet 3 (18+)

20u10 – 21u10: Jazz Dance 5 (35+)    

21u10 – 22u10: Jazz Dance 4 (25+ beginners)   

 

 

Donderdag:

 

            Terlinden:

                        17u00 – 18u00: Musical 1 (8 - 14 jaar)                        

                        18u00 – 19u00: Musical 2 (14+)              

                        19u00 – 20u00: Jazz Dance 1 (14+)  

                        20u00 – 21u00: Jazz Dance 2 (18+)

                        21u00 – 22u00: Jazz Dance 3 (18+ na selectie)  

Vrijdag:

 

            Rode Loop zaal 1:

                        16u30 – 17u30: Hip Hop Kids 1 (8+)                    

                        17u30 – 18u30: Hip Hop Kids 2 (10+)  

                        18u30 – 19u30: Hip Hop Kids 3 (12+)              

 

            Rode Loop zaal 2:

                        17u30 – 18u30: Modern Jazz (12+)          

                        18u30 – 19u30: Hip Hop 1 (14+ na selectie)              

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now